Szyszka pracuje
czyli będzie ciekawie

Lubimy piwo, pić i projektować – AleBrowar, Gościszewo, Jan Olbracht – przygoda Ostecx Créative z polskim craftem trwa od 2012 roku. Jesteśmy dumni, że mieliśmy szansę nadać ton, podnieść poprzeczkę i zrobić wiele innych, równie ciekawych rzeczy tworząc etykiety najlepszych browarów rzemieślniczych w tym kraju. W tym czasie poznaliśmy też wielu, niezwykle inspirujących ludzi. I wpadliśmy na pomysł.

Tym pomysłem jest Craft Jungle. Na ten moment może się Wam wydawać, że to tylko sklep z fajnymi rzeczami, krążącymi swoją tematyką wokół piwa. Ale musicie być czujni. Wizja jest śmiała, plany ambitne, chęci ogromne. Dlatego warto śledzić nasze poczynania na wszelkich serwisach społecznościowych i rozglądać się za Craft Jungle na piwnych festiwalach. Zaciekawieni? Witamy w piwnej dżungli.

Piwne zakupy

Chcesz mniej lub bardziej dyskretnie zaznaczyć zamiłowanie do piwa rzemieślniczego? A może szukasz prezentu dla fana craftu? Zaglądnij do naszego sklepu.

Egzotyka chmiel spotyka

Co powiesz na napój łączący aromatyczne chmiele z egzotycznymi owocami? My powiedzieliśmy tak i stworzyliśmy Hopsodę. Teraz dostępną online!

Widzimy się

Lubisz zaglądać na piwne festiwale lub inne imprezy z silną reprezentacją polskiego craftu? Bardzo możliwe, że spotkamy się w najbliższym czasie.

Kontakt

Ostecx Créative
ul. Zeylanda 4/8
60-808 Poznań
Tel.: 61 855 15 08

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 9:00-17:00
Sobota-Niedziela: Zamknięte